Okolicznościowe naleśniki robią wielki powrót! Dania, które tak bardzo Wam się podobały, od marca będą dostępne w regularnej ofercie 🙂

Dla fanów naleśników wytrawnych mamy naleśnika Ruskiego z ziemniakami, białym serem i cebulą. Możecie go pamiętać z okresu przed Świętami Bożego Narodzenia, kiedy to robił furorę w naszej restauracji. Nie zapomnieliśmy także o miłośnikach słodkości. Dla nich mamy naleśnika Poznańskiego z masą makową, orzechami, rodzynkami i miodem, inspirowanego rogalami marcińskimi. To nie koniec niespodzianek! Absolutną nowością będzie naleśnik Rzymski. Znajdziecie w nim szarpaną wieprzowinę w sosie musztardowym wraz z rukolą, serem żółtym oraz karmelizowaną czerwoną cebulką.

Jeżeli w wymienionych propozycjach nie znaleźliście czegoś idealnego dla Was, zawsze może odkryć nowe smaki w Waszych ulubionych daniach! Od teraz będziecie mieli możliwość wybrania smakowego dodatku do ciasta w dowolnym naleśniku 🙂 Pestki słonecznika, sezam a może natka pietruszki? Sami spróbujcie!

Nowości będą czekać na Was w karcie od marca 🙂 Do zobaczenia!