Aktualności

Nie pozwól, by ominęły Cię pankejkowe nowości!

KALENDARZ NIESPODZIANEK

Hej Pankejkowicze, mamy dla Was KALENDARZ NIESPODZIANEK na każdy dzień tygodnia! 🎁🎉

ZAMÓW DO DOMU!

Hej Pankejkowicze, przygotowaliśmy dla Was kilka możliwości, abyście mogli w prosty sposób zamówić i zjeść nasze pyszności w domowym zaciszu 🍽😍 W menu znajdziecie sporo ciekawych pozycji – mamy naleśniki, pankejki, sałatki, placki ziemniaczane czy zupy, tak więc jest w czym wybierać! Sprawdźcie nasze menu:
http://pankejk.com.pl/warszawa/menu-2/ 👈😋

Zamówienia możecie składać na kilka sposobów:
👉 ZAMÓWIENIA Z ODBIOREM WŁASNYM – 20% RABATU
zamów telefonicznie pod numerem +48 507 852 600
i odbierz swoje zamówienie w lokalu, a dostaniesz 20% rabatu
👉 ZAMÓWIENIA Z DOWOZEM – DOWÓZ GRATIS
uruchamiamy własne dowozy! Jedzenie z dowozem zamówicie telefonicznie +48 507 852 600.
👉 ZAMÓWIENIA W APLIKACJI
pyszne.pl, glovo lub ubereats

Pracujemy z zachowaniem najwyższych standardów higieny – wszyscy łącznie z dostawcami mają lateksowe rękawiczki Do zobaczenia niedługo, dbajcie o siebie 💕


WKŁADKA DYNIOWA

Legenda głosi, że dynia ustawiona w oknie 31 października wita dusze zmarłych przodków i strzeże przez złymi duchami ?‍♂️? My znamy też inną legendę – każdy, kto zje naleśnika dyniowego w Pankejku zostanie oczarowany smakiem i będzie chciał wracać po kolejnego…i kolejnego ???

WKŁADKA WIOSENNA

Ptaszki ćwierkają, wszystko rozkwita, to świetny czas na naszą wkładkę wiosenną! 🙂

WYNOSY 2+1

Zgłodnieliście w domu, w pracy albo w przerwie między zajęciami? Mamy dla Was proste i smaczne rozwiązanie! ? Zamawiacie 2 dowolne dania, trzecie dostaniecie za 1 zł ???? Aby skorzystać z promocji wystarczy złożyć zamówienie przez telefon i odebrać je w restauracji 507 852 600

*promocja obowiązuje na zamówienia składane przez telefon z odbiorem własnym i NIE OBOWIĄZUJE przy zamówieniach składanych z dowozem na portalach pizzaportal.pl | ubereats | pyszne.pl

KARTA STAŁEGO BYWALCA JUŻ DOSTĘPNA!

Hej pankejkowicze, jeśli jesteście naszymi stałymi bywalcami, to mamy dla Was dobre wieści – ruszyły nasze KARTY STAŁEGO BYWALCA! ? Za 10 kupionych naleśników odbierzecie jednego w prezencie ??

Gratisowego naleśnika możecie odebrać od razu podczas wizyty lub poczekać, aż najdzie Was ochota w pracy albo w domu i wpaść po odbiór ??

O szczegóły pytajcie na miejscu

WKŁADKA SEZONOWA

Hej, Pankejkowicze, sprawdźcie naszą nową wkładkę sezonową! Tym razem postanowiliśmy Was zaskoczyć i na jednej wkładce zaproponowaliśmy kilka świeżych pozycji ?

MENU ŚWIĄTECZNE

Mikołaj już u nas był i zostawił pyszne menu świąteczne ???

Restauracja PANKEJK

Pankejk Warszawa
Krakowskie Przedmieście 4,
00-333 Warszawa

Telefon: 507 852 600

e-mail: pankejk.warszawa@gmail.com

Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 11:00 - 22:00