Bardzo staramy się, żeby nasze naleśniki za każdym razem zachwycały smakiem, a komfortowe wnętrze zachęcało do przyjemnego spędzania czasu w PanKejku. Dlatego też niezmiernie cieszymy się, że coraz więcej osób odkrywa naszą krainę puszystych pankejków i wytrawnych naleśników, a co najważniejsze – wychodzi zadowolona i wraca 🙂 Wśród gości są także instagramowi influencerzy, którzy chętnie relacjonują swoje wizyty i są dla nas nieustanną motywacją do rozwoju.

Ostatnio odwiedzili nas m.in. Taste of Warsaw, Girl in black hat, Natalia Miszczyk, Głodna Daga i Mooniska 🙂 Zdjęcia z wizyt możecie zobaczyć na ich profilach.

Niedawno do grona pankejkowiczów dołączyła także Alicja z bloga Warszawski Smak! Jej wizyta zaowocowała obszernym wpisem, który zawiera szczegółowy opis kulinarnych i estetycznych wrażeń autorki:

W Pankejk Warszawa zjecie bardzo smacznie i za niewielkie pieniądze, w dodatku w pięknym i bardzo przyjemnym wnętrzu. Jest to naleśnikowy raj  i na pewno będę tu wracać kiedy najdzie mnie ochota na ten rodzaj dania. Do spróbowania czeka na mnie jeszcze wiele pozycji.”

My również nie możemy doczekać się kolejnych odwiedzin i jesteśmy pewni, że będą one tak udane jak pierwszawizyta:) Całą relację możecie znaleźć tutaj: https://warszawskismak.pl/pankejk-warszawa/